Staże zagraniczne

Zespół Szkół Ekonomicznych imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego regularnie organizuje staże zagraniczne w ramach Programu Leonardo da Vinci ("Logistycy i Informatycy zdobywają doświadczenie zawodowe za granicą") oraz Erasmus+ ("Europejski staż jako początek przyszłej kariery zawodowej uczniów", "Ekonomik zdobywa doświadczenie zawodowe w Wielkiej Brytanii"). Nasza szkoła organizuje również szkolenia dla nauczycieli w ramach programu VET PRO ("Europejski Nauczyciel drogą do lepszego kształcenia zawodowego").

Obecnie realizowany jest projekt w ramach PO WER - "Europejskie kwalifikacje dla uczniów sandomierskiego Ekonomika".

Link do strony internetowej prezentującej dotychczasowe wyjazdy stażowe znajduje się poniżej:

Staże zagraniczne w ZSE