W dniu 23 listopada uczniowie klasy II zasadniczej szkoły zawodowej wraz z wychowawcą Agatą Chwiałkowską byli z wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu, gdzie pod nadzorem szefowej kuchni szykowali poczęstunek dla pensjonariuszy. Szefowa kuchni najpierw pokazała uczniom, jak przygotować roladki z ciasta francuskiego nadzewane szynką i serem, a następnie nasi wychowankowie wykonali resztę prac. Na koniec wspólnie próbowaliśmy efektów naszej pracy.
Zaproszenie do składania ofert 1/PO WER/2017
dla zamówień o wartości nie przekraczającej
wyrażonej w złotych równowartości 30 000 euro
Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu zaprasza do składania ofert dotyczących zorganizowania transportu młodzieży i opiekunów na trasie Sandomierz- Malaga oraz Malaga – Sandomierz w celu realizacji projektu „EUROPEJSKIE KWALIFIKACJE DLA UCZNIÓW SANDOMIERSKIEGO EKONOMIKA” realizowanego w ramach Projektu Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER) współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Więcej informacji w poniższym załączniku:
W dniu 14 grudnia 2017 roku w Ponadgimnazjalnym Zespole Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu odbył się Międzyszkolny Konkurs logistyczny o tytuł „Mistrza Planowania” adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu sandomierskiego.
Celem konkursu było motywowanie uczniów do doskonalenia własnych umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, podniesienia poziomu znajomości planowania, wdrażania nowych pomysłów oraz doskonalenie umiejętności logicznego myślenia. Zadaniem uczestników było zaplanowanie uroczystości lub imprezy masowej zgodnej z wytycznymi których udzielił Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Sandomierzu dr Janusz Suszyna.
Do konkursu przystąpiło 20 uczniów z pięciu szkół:
- I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu;
- II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu;
- Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących;
- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu – Mokoszynie;
- Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. E. Kwiatkowskiego w Sandomierzu;
Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących;
II miejsce - Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. E. Kwiatkowskiego w Sandomierzu;
II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu;
Nagrodzonym uczniom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim opiekunom uczniów uczestniczących w konkursie serdecznie dziękujemy.
10 grudnia 2017 roku zakończył się ogólnopolski konkurs „KLAWIATUROWE WYZWANIE INTERINFO POLSKA” – V edycja, organizowany przez Stowarzyszenie Interinfo Polska. Celem Konkursu było propagowanie umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze komputera.
Konkurs był przeznaczony dla tych, którzy :
Konkurs składał się z czterech etapów:
I etap - 13 listopada – 19 listopada 2017 r.
II etap - 20 listopada – 26 listopada 2017 r.
III etap - 27 listopada – 3 grudnia 2017 r.
IV etap - 4 grudnia – 10 grudnia 2017 r.
Uczestnicy Konkursu byli podzieleni na trzy kategorie wiekowe:
Juniorzy młodsi – urodzeni w roku 2004 i później ,
Juniorzy – urodzeni w latach 1998 – 2003,
Seniorzy – urodzeni w roku 1997 i wcześniej.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1 Technikum Informatycznego: Michał Bebel, Bartosz Fechner i Filip Korona, pod opieką pani Teresy Zasadni, którzy zajęli 7 miejsce w rankingu dla Juniorów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dnia 15 grudnia 2017r. w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego dwie nasze uczennice: Paulina Daniluk i Monika Kurkowska odebrały Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość została zorganizowana przez Wojewodę Świętokrzyskiego przy współudziale Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół średnich. Może je otrzymać najlepszy uczeń w danej szkole, który uzyskał najwyższą średnią ocen oraz promocję z wyróżnieniem, albo uczeń o wybitnych wyraźnie ukierunkowanych uzdolnieniach, poświadczonych ocenami celującymi w jakiejś dziedzinie wiedzy i mający co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.
W dniu 30 listopada 2017 r. odbył się II Ogólnopolski Egzamin Próbny potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista, kwalifikacja A.36 Prowadzenie rachunkowości. Zorganizowany został przez Zespół Szkół nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie. Koordynatorką i autorką zadania była Barbara Mikutra-Turek. W egzaminie udział wzięli uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego.
W dniach 11-12 grudnia br. we Wrocławiu odbyło się seminarium z następujących branż: informatycznej, teleinformatycznej oraz elektryczno-elektronicznej i energetycznej.
Celem seminarium było dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy poprzez zaangażowanie przedstawicieli - partnerów społecznych reprezentatywnych dla poszczególnych obszarów kształcenia.
Seminarium rozpoczęła Marzena Machałek – sekretarz stanu Ministerstwa Edukacji Narodowej, która przedstawiła główny priorytet działań MEN, a jest nim "Nowoczesna kadra dla polskiej gospodarki". Kolejne wystąpienia dotyczyły: potencjału i kierunków rozwoju branż, ABC kształcenia zawodowego oraz ZSK czyli Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji dla pracodawców.
W dwudniowym spotkaniu udział wzięli pracodawcy reprezentujący poszczególne branże, dyrektorzy i nauczyciele ze szkół średnich, kształcących w danych zawodach, przedstawiciele: Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Instytutu Badan Edukacyjnych.
Naszą Szkołę reprezentowały nauczycielki uczące przedmiotów informatycznych– Pani wicedyrektor Teresa Zasadni i Pani Sylwia Frańczak.
Drugiego dnia odbyły się warsztaty branżowe, w czasie których dyskutowano na temat nowych kierunków kształcenia pod kątem rynku pracy, analizowano dotychczasową podstawę programową dla technika informatyka oraz znaczenie egzaminów zawodowych dla szkoły i pracodawców.
Seminarium branżowe zostało zorganizowane w ramach Projektu ”Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 1: Forum Partnerów Społecznych” przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji przy współpracy Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Energii, a także Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Instytutu Badań Edukacyjnych.
„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”
W tym roku już po raz 15 społeczność szkolna Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu przy wsparciu wielu Sponsorów i Darczyńców zorganizowała akcję „Mikołaj dla Polskich Dzieci na Litwie”. Celem akcji jest niesienie pomocy, rozwijanie postaw dobra, życzliwości i patriotyzmu wśród młodych ludzi.
Wyjazd do Solecznik odbył się w dn. 02-05 grudnia 2015r. W delegacji uczestniczyli organizatorzy tegorocznej akcji: wicedyrektor Teresa Zasadni, wicedyrektor Katarzyna Stawiarska-Bęczkowska, koordynator Witold Nowakowski, Robert Kuśmira, który od kilku lat nieodpłatnie udostępnia swój samochód. W delegacji wziął udział również emerytowany dyrektor PZSE Marek Rożek, inicjator i pomysłodawca mikołajkowej akcji w Solecznikach.
W tym roku Mikołajki zostały połączone z obchodami 15-lecia współpracy między Polskim Gimnazjum Jana Śniadeckiego na Litwie, a Ponadgimnazjalnym Zepołem Szkół Ekonomicznych im.Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu. Tym razem przygotowano i wręczono na auli szkolnej 315 paczek dla uczniów klas 0-4, w których znalazły się słodycze, książki, artykuły szkolne, maskotki. Radość dzieci była bardzo duża ponieważ dla niektórych paczka od Mikołaja z Sandomierza to jedyny prezent jaki dostały. Za otrzymane upominki odwdzięczyły się pięknym programem artystycznym i uśmiechem na twarzy. W lektury została doposażona również biblioteka szkolna w Gimnazjum w Solecznikach.
Jak podkreśliła dyrektor PZSE Iwona Korona – Smardz w wywiadzie dla Echa Dnia: „Mikołaj dla Polskich Dzieci na Litwie odgrywa ważną rolę w życiu szkoły. Przygotowujemy młodzież do udziału w akcji. Uświadamiamy jej, że nasi rodacy mieszkają również poza granicami kraju i należy o nich pamiętać. Poznajemy ich kulturę i obyczaje, sięgamy do historii. Ta współpraca to także emocje, duże przeżycie duchowe, wiele wzruszeń”.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim Darczyńcom i Sponsorom naszej akcji, wszystkim ludziom dobrego serca. Dziękujemy za pomoc uczniom, którzy pakowali paczki: Sandrze, Karolinie, Ani i Agnieszce z klasy II Technikum Logistycznego i chłopcom z klasy III Technikum Informatycznego.
Dnia 12.12.2017r w hali sportowej Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu odbyła się XV Edycja Powiatowego ,,Mikołajkowego’’ Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt pod Patronatem Starosty Sandomierskiego. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół: Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu, I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu, II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu oraz Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu. Drużyny w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy:
Mecze eliminacyjne:
Grupa A
1-2 |
Liceum katolickie -1LO |
0:1 |
1-3 |
Liceum Katolickie –Ekonomik |
1:1 |
2-3 |
1LO-Ekonomik |
0:1 |
Grupa B
1-2 |
ZSGiH-2LO |
3:0 |
1-3 |
ZSGiH-Mokoszyn |
2:0 |
2-3 |
2LO-Mokoszyn |
1:0 |
Po zakończeniu meczy eliminacyjnych do półfinału z Grupy A przeszły Ekonomik oraz 1LO , z Grupy B natomiast ZSGiH i 2LO.
Mecze półfinałowe
IA-IIB |
Ekonomik-2LO |
1:0 |
IB-IIA |
ZSGiH-1LO |
2:1 |
Mecze finałowe
Mecz o 3 miejsce |
1LO-2LO |
1:0 |
Mecz o 1 miejsce |
Ekonomik-ZSGiH |
3:1 |
Klasyfikacja końcowa :
1. Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu
2. Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu
3.I Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu
4. II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu
5. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu
6. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu
Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, obyło się bez kontuzji zawodniczek, które rywalizowały w duchu fair play o jak najlepszy wynik swoich zespołów. Każdy z uczestników dostał słodki upominek, a zwycięskie drużyny dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sandomierzu.
Uczniowie z klasy I kształcący się w zawodzie: technik cyfrowych procesów graficznych na zajęciach w szkole zajmują się przygotowywaniem materiałów do drukowania. Obsługują różnego rodzaju programy graficzne oraz typowe programy do składu komputerowego. Z dostarczonych materiałów w postaci tekstu, wykresów, fotografii, tabel wykonują za pomocą sprzętu komputerowego obróbkę materiałów graficznych. Wykonują i publikują internetowe projekty multimedialne w tym bannery, buttony oraz strony internetowe.
8 grudnia 2017 r. młodzież wraz z opiekunami: Krystyną Rzęsą i Małgorzatą Kiedrowską odwiedziła drukarnię przy Wydawnictwie Diecezjalnym w Sandomierzu. Uczniowie mieli możliwość obserwowania, jak w praktyce wygląda przygotowanie materiałów do druku i powielania ich w dużym nakładzie. Przyszli graficy komputerowi z dużym zainteresowaniem przyglądali się nowoczesnym maszynom offsetowym, a także urządzeniom do druku cyfrowego.
Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów jest „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia”.
Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Olimpiada realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.
W etapie szkolnym, który odbył się 7 grudnia 2017 r. udział wzięli uczniowie z klas ekonomicznych.
Najlepsze wyniki w tym etapie osiągnęli:
1. Iwona Stanek – klasa III TE,
2. Aleksandra Książkiewicz – klasa II TE,
3. Monika Kurkowska – kl. IV TE,
4. Karol Papka – kl. IV TE.
Organizator Olimpiady Przedsiębiorczości – Krystyna Rzęsa.
W dniach 8 i 11 grudnia w naszej szkole odbył się Konkurs z Języka Angielskiego „Escape the room” organizowany przez mgr Małgorzatę Białousz, mgr Magdalenę Mantchoff-Chomiak, mgr Monikę Wojtas i mgr Zbigniewa Powęskę. W konkursie wzięło udział dziesięć trzyosobowych zespołów z klas: 1 Liceum sportowego, 1 Technikum informatycznego, 1 Technikum logistyczno – poligraficznego, 2 Technikum informatycznego, 2 Technikum ekonomicznego, 2 Liceum sportowego, 3 Technikum logistycznego, 3 Technikum informatycznego, 4 Technikum logistycznego, 3 Liceum Ogólnokształcącego. Uczestnicy wcielili się w rolę detektywów. Zostali zamknięci w atrakcyjnie przygotowanym pokoju w stylu Sherlocka Holmesa. Zadaniem uczestników było odgadnięcie zagadki, która prowadziła do odnalezienia klucza i wydostania się z zamkniętej sali. Drużyny miały opuścić salę w jak najkrótszym czasie. Nie wszystkim drużynom udało się rozwiązać zagadkę i wydostać się z pokoju. Wśród uczestników konkursu Jury wyłoniło jedną drużynę z klasy 2 Technikum informatycznego, która najszybciej wydostała się z pomieszczenia. Drużyna opuściła pokój w czasie 20 minut. Drugi czas uzyskała drużyna z klasy 3 Technikum logistycznego, a trzeci uczniowie z klasy 2 Liceum sportowego. Drużyna zwycięska otrzyma nagrody wręczone przez Dyrekcję szkoły podczas uroczystego apelu. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Uczniowie świetnie się bawili w czasie trwania konkursu. Byli zaskoczeni formą konkursu, który jednocześnie był dla nich dobrą zabawą, wymagającą logicznego myślenia i kreatywności. Deklarują wraz z innymi uczniami chęć uczestnictwa w następnym roku.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.
Od wielu lat młodzież naszej szkoły uczestniczy w spotkaniach w szpitalu na oddziale dziecięcym. Uczniowie klasy II TE pod opieką Klaudii Gajek systematycznie w każdą środę aktywnie spędzają czas w sandomierskim szpitalu: czytając książki, rysując i bawiąc się z przebywającymi tam dziećmi.
06.12.2017r. jak co roku Stowarzyszenie Kocham Sandomierz, które reprezentował Wojciech Czerwiec i Maciej Skorupa oraz uczniowie klasy II TE PZSE wraz z opiekunem, uczestniczyli w „Mikołajkach”. Obdarowali małych pacjentów prezentami. Każde dziecko, które w tym czasie przebywało w szpitalu dostało prezent od św. Mikołaja. Maluchy były bardzo zadowolone.
Zakupioną przez stowarzyszenie choinkę dzieci przebywające w szpitalu i uczniowie „Ekonomika” przystrajali, wykonując własnoręcznie ozdoby z bibuły, kolorowego papieru i wstążeczek. Mali pacjenci byli bardzo zaangażowani w ubieranie drzewka. Sprawiało im to ogrom radości i satysfakcję.
17 listopada 2017 roku odbył się finał „Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości” organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach wspólnie z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach. Adresowany jest on do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym z województwa świętokrzyskiego.
Naszą szkołę reprezentowały:
Uczennice nie zostały laureatkami, ale wykazały się fachową wiedzą z zakresu rachunkowości zdobywając wysokie miejsca w konkursie.
Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań wiedzą z zakresu rachunkowości, poszukiwanie i docenienie uczniów utalentowanych oraz promocja zawodów w dziedzinie rachunkowości.
Opiekunem naukowym młodzieży jest Klaudia Gajek.
Dnia 04.12.2017 roku odbył się w Ratuszu Miejskim Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. W spotkaniu uczestniczyły grupy wolontariuszy z sandomierskich szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych oraz szkół średnich wraz z opiekunami. Naszą szkołę reprezentowały uczennice:
Opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariatu jest Klaudia Gajek.
Wolontariusze przedstawili swoje dotychczasowe osiągnięcia na rzecz pracy w wolontariacie. Od wielu lat pomagamy działając w różnych organizacjach i fundacjach społecznych. Naszych wolontariuszy – zarówno nauczycieli, jak i uczniów – można spotkać w Domu Pomocy Społecznej, Szpitalu, Domu Dziecka, Schronisku dla zwierząt, w sklepach przy zbiórkach żywności, w kwestowaniu na cmentarzu.
PZSE uzyskał Certyfikat Szkolny Klub Wolontariatu i na spotkaniu zaprezentował swoje osiągnięcia w tym zakresie. Udział w konkursie był dla szkoły wielkim wyzwaniem. Wymagał ogromnego zaangażowania, ale przede wszystkim był pozytywnym doświadczeniem dla uczniów. Udało nam się zrealizować wszystkie 10 zadań i uzyskać z nich maksymalną liczbę punktów.
Organizatorem Międzynarodowego Dnia Wolontariusza był Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Sandomierzu. Wszystkich uczestników uroczystego spotkania powitał Marek Bronkowski - burmistrz Sandomierza, który na koniec uroczystości dziękując wszystkim za przybycie oraz pracę jaką wykonują na rzecz wolontariatu, przekazał pamiątkowe upominki.
Dnia 5.12.2017 r. uczniowie z klasy 1 technikum informatycznego oraz 2 technikum ekonomicznego byli na wycieczce w Rzeszowie we FlyParku oraz w kinie. Opiekunami wycieczki były: Magdalena Mantchoff-Chomiak, Klaudia Gajek, Sylwia Frańczak oraz Monika Wojtas.
Dnia 16.11.2017 r odbyły się eliminacje okręgowe III edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menadżerskich w Mielcu w których wzięły udział uczennice technikum ekonomicznego: Monika Kurkowska i Agnieszka Kurpias z klasy czwartej oraz Iwona Stanek z klasy trzeciej.
Biblioteka szkolna zaprasza na Mikołajkowy Kiermasz Tanich Książek w dniach 01 – 15.12.2017 r. w godzinach pracy biblioteki.
Dnia 28.11.2017r. uczennice klasy III ZSZ: Marlena Dzieciuch, Karolina Galicka, Wioleta Kawalec, Zuzanna Zagórska, Agnieszka Łachowska - fryzjerki oraz Patrycja Kaczyńska i Patrycja Ura - kucharze, wraz z wychowawcą Zofią Rak, po raz kolejny odwiedziły pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Dziewczęta w zawodzie fryzjer stylizowały włosy za równo paniom i panom, a dziewczęta w zawodzie kucharz częstowały upieczonym przez siebie pysznym ciastem. Wizyta, jak zwykle, przebiegała w miłej atmosferze.
W dniach 21-23 listopada odbył się w naszej szkole Kiermasz Ciast. Młodzi wolontariusze działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu przygotowali samodzielnie pyszne domowe wypieki. Zgodnie z oczekiwaniami nie zabrakło chętnych na te smakołyki. Chociaż przedsięwzięcie to wymagało sporego nakładu pracy ze strony uczniów, przyniosło oczekiwane efekty. Ciasto sprzedawane było na każdej przerwie, a wybierać było w czym - babeczki, szarlotki, serniki i inne słodkości.
Akcja cieszyła się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale też nauczycieli ipracowników szkoły. Każdy za symboliczną kwotę mógł kupić dużą porcję ulubionego ciasta.
Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na doposażenie świątecznych paczek dla wychowanków Domu Dziecka w Łoniowie oraz dla dzieci z polskiego Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach na Wileńszczyźnie.
Serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w pieczenie i sprzedaż ciast:
- Paweł Trznadel, Katarzyna Swatek, Kewin Janeczko – klasa I TI,
- Natalia Kalota, Dominika Wąsik, Wiktoria Sender – klasa I LO,
- Wiktoria Dąda, Aleksandra Książkiewicz, Gabriela Kozieja, Natalia Gubernat – klasa II TE,
- Patrycja Bednarska, Weronika Piórecka – klasa II ZSZ,
- Jakub Kosior – klasa III TL.
Dziękujemy serdecznie za wsparcie akcji kupującym oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób włączyli się w nią.
Do organizacji paczek włączyli się również parafianie ks. Leszka Zajezierskiego z parafii Ptkanów – p.w. Św. Idziego, którzy przeznaczyli na ten cel środki finansowe.
Akcję koordynowały: mgr Agata Chwiałkowska oraz mgr Anna Wódz - opiekunowie Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariatu.